SSP: Beograđani nemaju vodu na 35 stepeni dok se održava miting SNS

Nedeljnik pre 8 sati
SSP: Beograđani nemaju vodu na 35 stepeni dok se održava miting SNS

Predsednica palilulskog odbora Stranke slobode i pravde (SSP) Darinka Nađ izjavila je danas da dok roboti igraju Moravac kod Skupštine Srbije, kako je najavljeno kao deo programa mitinga vlasti, nekoliko ulica dalje Beograđani na temperaturi iznad 35 stepeni nemaju vodu.

Ona je za to što građani koji žive u Ulici kraljice Marije nemaju vodu optužila vlast koja, prema njenim rečima, posle više od 800 dana radova nije uspela da uradi rekonstrukciju kako treba. „U Kraljice Marije je već nekoliko puta pucala cev, čak i 2022. godine, neposredno po završetku rekonstrukcije ‘4 bulevara’, koja nas je koštala 26 miliona evra, kada je velika količina vode odnela asfalt. Pričaju o novom dobu, a živimo u srednjem veku“, navela je Nađ. Zbog

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »