Звезда остала без голмана!
Б92 пре 8 сати

Балша Поповић каријеру наставља у Грчкој, пошто је постигнут договор између Црвене звезде и Олимпијакоса око његовог трансфера.
Црногорски голман већ је стигао у Атину, где га очекују лекарски прегледи и завршетак административних процедура, након чега ће и званично постати члан клуба из Пиреја. По доласку у грчку престоницу Поповић није скривао задовољство због великог трансфера, нагласивши да му је прелазак у редове Олимпијакоса био један од највећих циљева. "Веома сам узбуђен што сам овде. Олимпијакос је европски гигант и једва чекам да играм пред овим навијачима. Мислим да је ово био









