Данас: Радницима наплатних рампи наређено да не наплаћују путарину аутобусима који возе на митинг
Мој Нови Сад пре 7 сати

Радницима наплатних рампи на деоници ауто-пута од Старе Пазове до Суботице данас је наређено да не наплаћују путарину аутобусима и комбијима који возе присталице Српске напредне странке на митинг.
Ову информацију је за Данас потврдило више радника са наплатних рампи на овој деоници ауто-пута. – Јутрос нам је стигла порука у вибер групе за посао да не наплаћујемо путарину аутобусима који возе људе на митинг Српске напредне странке, већ да фискалне рачуне и признанице остављамо заједно са новцем од дневног пазара – рекао је за Данас радник једне наплатне рампе. Он додаје да возачи при доласку на наплатну рампу само кажу да возе на митинг, јер им је вероватно








