Kapiten Irana: Sve čine da nas eliminišu!
Sputnik pre 4 sati

Kapiten reprezentacije Irana Mehdi Taremi oštro je kritikovao FIFA i organizatore Svetskog prvenstva u SAD, Meksiku i Kanadi, optuživši ih za lošu organizaciju, nepravedan tretman i uslove u kojima, kako kaže, nije moguće ravnopravno takmičenje.
Posle remija sa Egiptom (1:1), kojim je Iran završio grupnu fazu sa tri boda i ostao da čeka rasplet u ostalim grupama, iskusni napadač nije krio nezadovoljstvo. „Ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo. Kao profesionalni igrači ne možemo da igramo takmičenje u ovakvim uslovima. To nije ni u redu, ni pravedno. Ako FIFA misli da jeste, to je njihova stvar, ali nije. Ko bi trebalo da reši ovaj problem? FIFA? SAD? Ne znam. Recite mi samo jedno ime“, poručio je Taremi.












