Kapiten Irana: Sve čine da nas eliminišu!

Sputnik pre 4 sati
Kapiten Irana: Sve čine da nas eliminišu!

Kapiten reprezentacije Irana Mehdi Taremi oštro je kritikovao FIFA i organizatore Svetskog prvenstva u SAD, Meksiku i Kanadi, optuživši ih za lošu organizaciju, nepravedan tretman i uslove u kojima, kako kaže, nije moguće ravnopravno takmičenje.

Posle remija sa Egiptom (1:1), kojim je Iran završio grupnu fazu sa tri boda i ostao da čeka rasplet u ostalim grupama, iskusni napadač nije krio nezadovoljstvo. „Ovo je katastrofalno Svetsko prvenstvo. Kao profesionalni igrači ne možemo da igramo takmičenje u ovakvim uslovima. To nije ni u redu, ni pravedno. Ako FIFA misli da jeste, to je njihova stvar, ali nije. Ko bi trebalo da reši ovaj problem? FIFA? SAD? Ne znam. Recite mi samo jedno ime“, poručio je Taremi.

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »