Да ли ће Ферстапен остати у Ред Булу? ''Јасно је да му треба бржи болид''
Спортске.нет пре 7 сати | Бета

Директор екипе Ред Бул Лоран Мекис рекао је да је и даље неизвесно да ли ће четвороструки светски шампион Макс Ферстапен и следеће сезоне возити за ту екипу. "Не питам Макса сваке седмице да ли ће остати.
Макс нам је јасно ставио до знања да жели да настави са овом екипом. Подједнако је јасно да му је потребан брз аутомобил да би био задовољан екипом", рекао је Мекис, пренео је Скај. Последњих месеци спекулисало се да би Ферстапен могао да пређе у Мерцедес, а недавно су се појавиле гласније да ће прећи у Мекларен, посебно после потврде да ће његов тркачки инжењер Ђанпјеро Ламбијасе 2028. године прећи у тим из Вокинга. "Уверен сам да Макс жели да види константан







