Gde se izgubi onoliki narod?

Rešetka pre 7 sati
Gde se izgubi onoliki narod?

Neobična neka subota. Tišina je, bez izduvnih gasova koji nas smestiše u vrh po zagađenosti u Srbiji, bez gužvi oko parkiranja, bez jarme po pijacama.

Prodavnice poluprazne, o Pešačkoj zoni da ne govorim. Svugde neka blažena tišina od koje ti prosto pa neprijatno. Znate ono kada kažete toliko mi je dobro, da se plašim da ne pokvarim. Već dva puta odlazim do prodavnice, jer kao i uvek baš ono što mi je najvažnije zaboravim da kupim. I sada stadoh nasred raskrsnice kod pruge, pa slušam tišinu. U pedesetak sekundi nijedno vozilo da prođe. Vazduh čist i nekako se lako diše. Nije neka preterana vrućina, mada to uzmite

Povezane vesti »

Gde se izgubi onoliki narod?

Gde se izgubi onoliki narod?

Prokuplje press pre 11 sati
Povezane vesti »

Regioni, najnovije vesti »