"Nažalost, izgubili smo bebu": Najbolji igrač Holandije usred Mundijala saznao najgoru moguću vest
Mondo pre 9 sati | Nemanja Stanojčić

Kodi Gakpo dobio je najgoru moguću vest usred Svetskog prvenstva.
Njegova partnerka Noa van der Brij je saopštila na društvenim mrežama da je izgubila bebu i da su nažalost ostali bez sina... "Slomljenog srca saopštavamo užasnu vest da je naš sin preminuo tokom trudnoće. Hvala vam za vašu ljubav i podršku. Elajdža Rafael Gakpo. Zauvek voljen. Zauvek naš sin", napisala je Noa. Ona je bila uz Kodija pre desetak dana na utakmici protiv Japana i remiju (2:2), ali nije viđena na stadionu na mečevima protiv Švedske (5:1) i Tunisa












