"Nažalost, izgubili smo bebu": Najbolji igrač Holandije usred Mundijala saznao najgoru moguću vest

Mondo pre 9 sati  |  Nemanja Stanojčić
"Nažalost, izgubili smo bebu": Najbolji igrač Holandije usred Mundijala saznao najgoru moguću vest

Kodi Gakpo dobio je najgoru moguću vest usred Svetskog prvenstva.

Njegova partnerka Noa van der Brij je saopštila na društvenim mrežama da je izgubila bebu i da su nažalost ostali bez sina... "Slomljenog srca saopštavamo užasnu vest da je naš sin preminuo tokom trudnoće. Hvala vam za vašu ljubav i podršku. Elajdža Rafael Gakpo. Zauvek voljen. Zauvek naš sin", napisala je Noa. Ona je bila uz Kodija pre desetak dana na utakmici protiv Japana i remiju (2:2), ali nije viđena na stadionu na mečevima protiv Švedske (5:1) i Tunisa

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »