Profesorka koja pešači sa studentima: Da li je sve ovo loše u društvu moguće odstraniti brže - mislim da ne

N1 Info pre 4 sati  |  N1 Beograd
Profesorka koja pešači sa studentima: Da li je sve ovo loše u društvu moguće odstraniti brže - mislim da ne

Grupa kragujevačkih studenata u blokadi odlučila je da se, kako je to nazvala, vrati korenima studentske pobune i ponovo šeta Srbijom.

Oni su, posle šesnaestominutne tišine, u znak sećanja na žrtve pada nadstrešnice, krenuli ka Kraljevu na skup "Sve se vidi" na Vidovdan. Doček su danas imali na svojoj današnjoj pretposlednjoj stanici, u Kniću. Današnja ruta je duga 33 kilometra, a planirano je da oko 22 sata stignu u Bresnicu, gde će prenoćiti u lokalnom Domu kulture. Osim studenata - koji nisu samo iz Kragujevca - tu su i građani koji ih prate. Profesorka engleskog jezika Sandra Stefanović jedna

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »