Baskonija počela rekonstrukciju tima: Pet igrača napustilo ovog evroligaša

Večernje novosti pre 4 sati
Baskonija počela rekonstrukciju tima: Pet igrača napustilo ovog evroligaša

OZBILjNE promene tokom leta napraviće Baskonija. Klub iz Vitorije je ove subote objavio da se rastao sa petoricom košarkaša.

FOTO: Dusan Milenkovic/ATAImages Dres španskog tima više neće nositi Trent Forest, Markis Noel, Judžin Omoruji, Gitis Radževičijus i Džese Edvards. Iz Baskonije su po okončanju sezone najavili kompletnu rekonstrukciju ekipe, a španski mediji tvrde da će otići i trener Paolo Galbijati koji je velika želja čelnika Barselone. Ekipa iz "Fernando Buesa arene" ja odigrala lošu evroligašku sezonu, dok je u domaćim takmičenjima osvojila Kup kralja. BONUS VIDEO: „KLASIĆI“

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »