Dejan Savićević porukom oduševio region, navija za BiH i Hrvatsku, njih pohvalio, pa rekao: “Malo su u padu”
Telegraf pre 6 sati | Telegraf.rs

Čuveni fudbaler Dejan Savićević nalazi se u Sjedinjenim Američkim Državama gde prati Svetsko prvenstvo, a pomno gleda duele Bosne i Hercegovine i Hrvatske.
On se u razgovoru za Mozzartsport dublje dotakao Zmajeva i njihovog nastupa na Mundijalu: - Gledao sam. Bosna i Hercegovina je opravdala očekivanja i zadovoljila plasmanom u nokaut fazu. Sada će joj biti teško, jer idu na domaćina, Amerikance. Nisam ih gledao, ali sam čuo od svih da igraju dobro. Navijam za BiH i nadam se da mogu da prođu - rekao je Savićević, pa se osvrnuo na Hrvatsku: - Hrvate sam gledao celu utakmicu protiv Engleza i drugo poluvreme protiv









