Albanski provokator prelazi u Čelsi: Novi trener ga lično tražio, poznato je i obeštećenje
Mondo pre 2 sata | Nemanja Stanojčić

Granit Džaka (33) biće po svemu sudeći drugo pojačanje Čelsija u mandatu Ćabija Alonsa.
Španski stručnjak je lično tražio da švajcarski reprezentativac dođe u klub pošto ga odlično poznaje iz perioda kada su sarađivali u Bajer Leverkuzenu. "Alonso je od početak u klubu tražio da dovedu Džaku. Postignut je dogovor u vezi dužine ugovora i plate. Očekuje se da obeštećenje bude slično onom koje je Sanderlend platio za njega Bajeru. Sada je između klubova da se dogovore, pregovori su u toku, Džaka čeka", napisao je novinar nemačkog "Skaj sporta" Florijan












