Taremi: Ovo je najgore SP, žele da nas izbace po svaku cenu
Politika pre 5 sati

Iranci posle svakog meča odmah moraju da napuste SAD i da se vrate u meksičku Tihuanu
Posle dve prečke i sumnjivo poništenog gola u poslednjim minutima okršaja sa Egiptom, i pre toga sa Belgijom, Iran je svoj poslednji meč grupne faze odigrao 1:1 i završio sa ukupno 3 boda u grupi. Nisu još uvek eliminisani sa Mundijala, čekaju kiks DR Konga, poraze Hrvatske, Austrije, ili Alžira poslednjeg dana grupne faze da bi mogli da se nađu među osam najboljih trećeplasiranih ekipa na šampionatu. Međutim, nezadovoljstvo u taboru Irana je veliko, a posebno je












