Alonso dogovorio pojačanje - stiže Džaka!
B92 pre 4 sati

Granit Džaka bi uskoro mogao da postane fudbaler Čelsija.
Kako javlja Florijan Platenberg sa nemačkog Skaja, dve strane su praktično sve dogovorile i sada ostaje da Plavci nađu zajednički jezik sa Sanderlendom. Procenjuje se da bi Čelsi mogao da za transfer kapitena Švajcarske izdvoji oko 15.000.000 evra, koliko su Crne mačke prošlog leta platile Bajeru iz Leverkuzena. Ćabi Alonso, novi trener kluba iz Londona, odlično je upućen u kvalitete Džake, pošto su sarađivali u Bajeru, gde su se domogli šampionske titule i Kupa.







