"Nisam zadovoljan kako igraju...": Rade Šerbedžija prokomentarisao igru Hrvatske i Svetsko fudbalsko prvenstvo
Telegraf pre 7 sati | Telegraf.rs/izvor: Emisija

Poznati umetnik Rade Šerbedžija gostovao je u emisiji "RTL Direkt", gde je govorio o Svetskom fudbalskom prvenstvu, kao i o fudbalskoj reprezentaciji Hrvatske, koja učestvuje na ovogodišnjem Mundijalu, koji se odigrava u Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku.
Proslavljeni glumac i pevač objasnio da nije zadovoljan kako igraju popularni "kockasti" i da smatra da je hrvatska reprezentacija prespora. Voditeljka: Je l' vam se sviđa nogomet? Je l' pratite utakmice ove sad, Svjetsko prvenstvo? Jeste li... je l' navijate? Rade Šerbedžija: Pratim, naravno da vidim... da navijam. Pratim. Nisam zadovoljan kako igraju, odmah da kažem, jer igrao sam nogomet. Gotovo poluprofesionalno. Igrao sam i mali nogomet za Tiffany i veliki za











