Australija nastavlja dalje bez dvojice igrača
B92 pre 5 sati

Fudbaleri Australije Džejkob Italijano i Metju Leki završili su učešće na Mundijalu zbog povreda, saopštio je Fudbalski savez Australije.
"Želimo obojici sve najbolje, da se što pre oporave i zahvaljujemo im se na doprinosu ekipi u dosadašnjem toku Svetskog prvenstva", stoji u objavi Saveza. Selektor "kengura" Toni Popović tako će moći da računa na samo 24 igrača do kraja SP. Australija 3. jula u Dalasu igra protiv Egipta u šesnaestini finala Svetskog prvenstva. Uspeli su Kenguri da se kao drugoplasirani plasiranu u nokaut fazu, u grupi sa SAD, Paragvajem i Turskom.







