"Kad bi ušli u rijaliti napravili bi lom" Indođija o vezi sa Đeksonom "Spopao me, preznojila sam se..."
Telegraf pre 5 sati | Telegraf.rs

Večeras je na trećoj večeri Music week festa nastupala Indođija koja se sa reperom Đeksonom smuvala pred kamerama.
Ona je progovorila o svom nastupu na početku a onda se dotakla iznenađenja koje joj je priredio kolega: - Uvek sam maštala o velikim binama o ozbiljnim nastupima i Music week me je nekako podsticao na nešto više, ali tu sam donosila najjače plesače, koreografije...posebnu emociju nosi ova bina za mene... Onda je progovorila o emocijama i šta oseća prema reperu: - Iskreno osećam najčistiju emociju. najdugo se znamo, on je kao deo moje porodice. ne mogu da izdvojim












