Osmogodišnji dečak preminuo u Boru

Telegraf pre 4 sati  |  Telegraf.rs
Osmogodišnji dečak preminuo u Boru
Osmogodišnji dečak iz Brestovca preminuo je prethodne noći u Opštoj bolnici u Boru nakon što mu je iznenada pozlilo! Zdravstveni centar Bor je saopštio da je borba za život deteta, koje je primljeno u konvulzivnom napadu, trajala više od sat i po. - Dana 27. juna 2026. godine u 00.20 časova na Odeljenje pedijatrije primljeno je dete uzrasta 8 godina i 4 meseca u konvulzivnom napadu. ​Po prijemu je odmah započeto intenzivno lečenje u skladu sa pravilima medicinske

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »