Netanjahu: Poslaću delegaciju u Vašington zbog nuklearnog dogovora SAD i Irana

Politika pre 4 sati
Netanjahu: Poslaću delegaciju u Vašington zbog nuklearnog dogovora SAD i Irana

Izrael nije strana u pregovorima Vašingtona i Teherana, ali ima jasne bezbednosne interese

Izraelski premijer Benjamin Netanjahu izjavio je danas da će Izrael uputiti delegaciju u Vašington kako bi precizirao svoje bezbednosne interese u vezi sa nuklearnim odredbama mogućeg sporazuma između Sjedinjenih Američkih Država i Irana. Netanjahu je na konferenciji za novinare rekao da Izrael nije strana u pregovorima između Vašingtona i Teherana, ali da, kako je naveo, ima jasne bezbednosne interese koje će izneti američkoj strani, preneo je Tajms of Izrael.

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »