Selektor podneo ostavku nakon pobede Hrvatske
Telegraf pre 12 sati | Telegraf.rs

Selektor Stiv Klark podneo je ostavku na mesto glavnog stratega reprezentacije Škotske nakon eliminacije sa Svetskog prvenstva.
Fudbalski savez Škotske potvrdio je njegov odlazak samo nekoliko trenutaka nakon pobede Hrvatske nad Ganom, rezultata koji je definitivno ugasio nade Škota za plasman u nokaut fazu kao jedne od najboljih trećeplasiranih reprezentacija. Prema navodima BBC-ja, Klark je odluku saopštio igračima u subotu, dok su se reprezentativci još nalazili u bazi u Šarlotu. Njegov odlazak predstavlja veliko iznenađenje, s obzirom na to da je pre samo mesec dana potpisao novi











