Crnogorac: Volim što smo na Balkanu kulturološki jako bogati
Telegraf pre 17 sati | Telegraf.rs/Tanjug

Fotograf Aleksandar Crnogorac rekao je danas da je Balkan unikatan prostor Evrope i sveta, da je oduševljen jačinom zaljubljenih interetničkih parova koje je ovekovečio izložbom "Balkan Love" i da smatra da će fotografija zauvek biti interesantna.
Crnogorac je rekao Tanjugu da je izložba "Balkan Love", koja je otvorena krajem maja i traje do 15. jula na Savskom šetalištu Beogradske tvrđave, možda najteži projekat koji je radio, pošto ga je iznenadilo što nije lako pronalazio ljude koji su bili voljni da sarađuju. Prema njegovim rečima, "živimo u vremenu i mestu gde ljudi ne žele da budu izloženi bilo kakvim pritiscima i čak izlaženje u javnost se smatra invazivnim". Izložba sadrži 99 panela sa fotografijama












