Selektor Hrvatske besan posle prolaska dalje: "Da se ovo dogodilo Engleskoj..."

Telegraf pre 16 sati  |  Telegraf.rs
Selektor Hrvatske besan posle prolaska dalje: "Da se ovo dogodilo Engleskoj..."

Selektor Hrvatske Zlatko Dalić u razgovoru sa medijima nakon pobede protiv Gane, koja je njegovom timu donela prolaz u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva, nije bio zadovoljan suđenjem.

On smatra da je njegova ekipa oštećena i da je priznat gol Gane iz ofsajda, iz situacije koju je glavni sudija Dru Fišer iz Kanade proveravao poprilično dugo, kada je Lukasen bio strelac. - Primili smo gol iz ofsajda. Čovek koji je radio blok bio je u ofsajdu, po meni je to trebalo biti poništeno. Da se ovo dogodilo Engleskoj, danas bi bio ofsajd - grmeo je Dalić. Bio je presrećan zbog samog trijumfa. - Velika pobeda. Šest bodova. Teška utakmica protiv protivnika

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »