Škotska u pola sata eliminisana sa Mundijala i ostala bez selektora
B92 pre 13 sati

Stiv Klark podneo je ostavku na mesto selektora Škotske.
Samo mesec dana nakon što je potpisao novi četvorogodišnji ugovor sa ostrvskom reprezentacijom, doneo je odluku da se povuče odmah nakon matematičke eliminacije Škotske u grupnoj fazi takmičenja. Klark napušta klupu kao najuspešniji škotski selektor u modernoj istoriji. Tokom sedam godina na funkciji (od maja 2019. godine), transformisao je nacionalni tim i vratio ga na veliku mapu svetskog fudbala. Odveo je Škotsku na Mundijal prvi put od 1998. godine i uspešno je












