U Guči došlo do curenja amonijaka, MUP izdao hitno upozorenje građanima
Insajder pre 2 sata | Tanjug

U noći između subote i nedelje, u 00.50 sati, u Guči je došlo do curenja amonijaka iz hladnjače, zbog čega je Ministarstvo unutrašnjih poslova izdalo upozorenje za građane, koje je prosleđeno i SMS porukom.
Policija, ilustracija, foto: Max Fleischmann/Unsplash Prema zvaničnim informacijama, došlo je do curenja amonijaka iz hladnjače koja se nalazi u Prvomajskoj ulici na broju 9, a sve dežurne ekipe, uključujući vatrogasce-spasioce i specijalizovane timove za delovanje u ovakvim situacijama, odmah su upućene na teren kako bi locirale i zaustavile curenje i osigurale bezbednost meštana u okolnom području. Ministarstvo unutrašnjih poslova izdalo je hitno obaveštenje za








