"Jedva čekam da počne": Golman Partizana se ne plaši grupe smrti u Ligi šampiona
Mondo pre 4 sati | Nikola Lalović

Partizan je posle 13 godina ponovo u Ligi šampiona, ali nije imao sreće na žrebu.
Našao se u Grupi A sa Fihseom, Vespremom i Portom, a sada smo dobili i prva reagovanja iz redova crno-belih na žreb. Sportski direktor Ivan Dimitrijević je istakao da žreb nije bio lak. "Nismo imali sreće na žrebu. Daleko od toga da postoji laka grupa, ali smo u grupama D ili E mogli da se nadigravamo sa nekim ekipama. Izvukli smo bez dileme najatraktivniju grupu. Berlin je dve godine zaredom igrao finale Lige šampiona. Jeste da u predstojećoj sezoni neće imati












