Dobar dan iz Kragujevca!

Glas Šumadije pre 9 sati  |  Jovanka Nikolić
Dobar dan iz Kragujevca!

Visoke temperature ovih dana, čini se, usporavaju i naše đubretare.

Reportaža koja nam danas stiže je iz samog centra grada, tačnije iz Pozorišne ulice, odakle, prema rečima naše čitateljke više od 11 dana niko ne odnosi smeće. Nije sporno što građani ne mogu tu smeće da odlažu, koliki su problem mirisi koje pravi ova temperatura od 40 stepeni, piše čitateljka portala Glas Šumadije. Sporno je i smeće, sporna je i temperatura. Zraze, smrad, je l’ potrebno još nešto da naglasimo JKP „Šumadija“, Grad Kragujevac?

Pročitajte još

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »