Pravila koja u hrvatskim lokalima šokiraju goste: "Ako ne možeš da popiješ za 15 minuta, nemoj ni da sedaš"

Nova pre 10 sati
Pravila koja u hrvatskim lokalima šokiraju goste: "Ako ne možeš da popiješ za 15 minuta, nemoj ni da sedaš"

Proteklih dana društvenim mrežama proširilo se nekoliko priča u kojima se građani žale na odnos ugostitelja u Hrvatskoj prema gostima.

N1info.hr prenosi objavu iz Fejsbuk grupe "Utrina – moj kvart", u kojoj je jedan Zagrepčanin opisao svoje iskustvo u jednom lokalnom kafiću. "Naručio sam kafu sa mlekom, a konobarica ili možda vlasnica, zaista ne znam ko je u pitanju, odmah mi je rekla da je kod njih dozvoljeno zadržavanje 15 minuta i da, ako mi to odgovara - odlično, a ako ne, mogu slobodno da odem. Svašta sam doživeo, ali ovako nešto još nisam. Samo sam ustao i otišao (naravno, pozdravio i

Pročitajte još

Ključne reči

Najnovije vesti »