Bivši igrač Partizana završio kod Saše Đorđevića
B92 pre 8 sati

Ajzea Majk će uskoro postati pojačanje Bahčešehira.
Kako prenosi Encestando, bivši košarkaš Partizana će potpisati dvogodišnji ugovor sa ekipom koju je preuzeo Saša Đorđević. Mnoge ekipe bile su zainteresovane za Ajzeu Majka, pošto su grčki mediji svega nekoliko dana ranije pisali da je na listi želja Olimpijakosa, Fenerbahčea, Valensije, kao i Bešiktaša i Bahčešehira. Odabrao je Kanađanin da se preseli u Bahčešehir, koji će igrati Evrokup sledeće sezone, iako je bila priča da konkurišu za Evroligu. Nekadašnji član











