U Domu za smeštaj i negu starih lica korisnici beru višnje?
Prokuplje press pre 9 sati | Biljana Roganović

Piše: Vladimir Popović, ProkupljePres Kao izgovor za postojanje dva hektara pod višnjom u dvorištu Doma za smeštaj i negu starih lica u Prokuplju, na zvaničnom sajtu ove ustanove je navedeno da to rade korisnici? https://www.domstarih.com/onama.htm Ta aktivnost je opisana u delu radno okupacione aktivnosti gde piše: – Sređivanje dvorišta i branje voća (u okviru doma nalazi se voćnjak od 2 hektara). Svakako da ovo nije uobičajena praksa u drugim domovima u Srbiji,












