"Pavlović mora na klupu"

B92 pre 7 sati
"Pavlović mora na klupu"

Filip Lam, legendarni reprezentativac Nemačke, kritikovao je Aleksandra Pavlovića.

Nekadašnji defanzivac nije zadovoljan partijama koje pruža vezista Bajerna. "Vezni red je problematičan. Aleksandar Pavlović nije impresionirao na turniru. Primetio sam previše izgubljenih lopti. Nije optimalno pozicioniran na terenu", rekao je Filip Lam i dodao: "Dakle, vidim Kimiha na sredini terena", rekao je on. Nastavio je da govori o Kimihu. "Igrao je preko deset godina na toj poziciji, i za nacionalni tim i za Bajern iz Minhena. Dao bi timu stabilnost, može

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »