Evroligaši ga redom tražili, on otišao kod Saleta: Bivši centar Partizana odbio čak i prvaka Evrope
Mondo pre 9 sati | Nikola Lalović

Ajzea Majk odlazi iz Evrolige i potpisaće ugovor sa Bahlešehirom.
Tako će postati prvo pojačanje Aleksandra Đorđevića otkako je seo na klupu tog turskog tima. Krilni centar iz Kanade je posle sezone u Partizanu odigrao odlično u Bajernu pa se očekivalo da ostane ili u klubu ili nakar u Evroligi. Ipak nije odoleo pošto mu je Bahčešehir ponudio dvogodišnji ugovor vredan 3.000.000 dolara. Bajern će inkasirati ozbiljno obeštećenje od 500.000 dolara. Prema pisanju "Encestanda" nekadašnji košarkaš Partizana imao je ponude Olimpijakosa,











