"Mama mi je bila bolesna, ja radila za 200 evra, dugovima do guše": Edita se prisetila teškog perioda

Nova pre 8 sati
"Mama mi je bila bolesna, ja radila za 200 evra, dugovima do guše": Edita se prisetila teškog perioda

Pevačica Edita Aradinović uskoro će na svet doneti svoje prvo dete.

Edita je veoma aktivna na društvenim mrežama, te sa svojim pratiocima na Instagramu neretko podeli i neki detalj iz privatnog života. Ona je sada podelila niz uspoeman iz detinjstva, na kojima je sa prijateljima i porodicom, a jedan snimak naročito je dirnuo mnoge. U pitanju je snimak nastao u Editinoj ranoj mladosti kada je, kako je napisala, pevala za male pare i bila u dugovima. "Period kad mi je mama bila bolesna, ja radila za 200 evra i u dugovima do guše, a

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »