Đoković se totalno opustio na koncertu poznatog pevača, lepotice plesale pored njega, tu je bio i Troicki

Telegraf pre 6 sati  |  Telegraf.rs
Đoković se totalno opustio na koncertu poznatog pevača, lepotice plesale pored njega, tu je bio i Troicki

Dva dana pre početka Vimbldona i okršaja protiv kineskog tenisera Jibing Vua u prvom kolu, Novak Đoković odlučio je da se opusti i na koncertu poznatog repera Bed Banija oduševio publiku.

Pojavio se Nole u Londonu na njegovom nastupu, uzeo mikrofon u ruke i praktično naručio pesmu, koju je reper potom izveo. Bilo je Srbinu vrlo zabavno, a sada se pojavio i novi snimak sa koncerta. Naime, na njemu je osim Đokovića bio i bivši srpski teniser, sada Noletov trener i saradnik Viktor Troicki. Njih dvojica su usnimljeni u VIP loži. Na snimku se vide i brojni drugi ljudi, posebno dame kako plešu u blizini njih dvojice. Opuštanje pred Vimbldon očigledno je

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »