Mina Kostić prvi put u javnosti nakon što je napustila "Lazu": Svi vide promenu, a Kasper se ne odvaja od nje

Telegraf pre 4 sati  |  Telegraf.rs
Mina Kostić prvi put u javnosti nakon što je napustila "Lazu": Svi vide promenu, a Kasper se ne odvaja od nje

Pevačica Mina Kostić izašla je iz psihijatrijske ustanove "Dr Laza Lazarević" pre 5 dana, a od tada se o njoj ništa nije znalo.

Mnogi su se pitali kako je pevačica i šta se dešava sa njom, a njen verenik Mane Ćuruvija Kasper sada je objavio njihove zajedničke fotografije. Oni su izašli u javnost i uživali u prirodi, a svi su primetili da se Mini konačno vratio osmeh na lice. Grlila je svog voljenog Kaspera i uživala u njegovom društvu. - Volimo vas - poručio je Kasper putem Instagrama njihovim vernim pratiocima. Podsetimo, Mina Kostić je psihijatrijsku ustanovu napustila 23. juna, a po nju

Povezane vesti »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »