Bivši fudbaler Partizana završio karijeru: "Nikad nisam mislio da sam veći od kluba..."

Telegraf pre 5 sati  |  Telegraf.rs
Bivši fudbaler Partizana završio karijeru: "Nikad nisam mislio da sam veći od kluba..."

Karijeru dugu skoro dvadeset godina Petar Grbić odlučio je da okonča i dugačkom porukom na Instagramu objavio da odlazi u penziju.

Bivši fudbaler Partizana, između ostalih, najdublji trag ostavio je u Budućnosti iz Podgorice, gde je igrao tokom prethodne tri sezone, a nastupao je i za Mladost Podgoricu, Mogren, Olimpijakos, Levadijakos, Hapoel Ber Ševu, OFK Beograd, Akhisar, Adanu, Radnički Niš i Mornar. Za reprezentaciju Crne Gore odigrao je sedam utakmica. Njegovo saopštenje prenosimo u celosti. - Ne znam kako se čovek oprašta od nečega od čega se, zapravo, ne može oprostiti. Mogu da kažem

Povezane vesti »

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »