Poginulo 14 ljudi u padu helikoptera u Saudijskoj Arabiji

Nedeljnik pre 5 sati
Poginulo 14 ljudi u padu helikoptera u Saudijskoj Arabiji

Najmanje 14 ljudi poginulo je u Saudijskoj Arabiji kada se srušio helikopter, saopštilo je Ministarstvo energetike te zemlje.

U nesreći su poginuli svi koji su bili u letelici, državljani Saudijske Arabije, navodi se u saopštenju. Za sada nisu objavljene dodatne informacije o uzroku pada helikoptera. Helikopter je pripadao kompaniji Aramko, najvećoj naftnoj kompaniji na svetu, koja je u većinskom vlasništvu Saudijske Arabije. Aramko se poslednjih nedelja suočava sa izazovima zbog rata sa Iranom, koji je poremetio snabdevanje naftom i doveo do rasta cena. Kompanija je saopštila da je deo

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »