Погинуло 14 људи у паду хеликоптера у Саудијској Арабији
Радио 021 пре 1 сат | Бета

Најмање 14 људи погинуло је у Саудијској Арабији када се срушио хеликоптер, саопштило је Министарство енергетике те земље. Додај 021.рс као главни извор на Гоогле-у
У несрећи су погинули сви који су били у летелици, држављани Саудијске Арабије, наводи се у саопштењу. За сада нису објављене додатне информације о узроку пада хеликоптера. Хеликоптер је припадао компанији Арамко, највећој нафтној компанији на свету, која је у већинском власништву Саудијске Арабије. Арамко се последњих недеља суочава са изазовима због рата са Ираном, који је пореметио снабдевање нафтом и довео до раста цена. Компанија је саопштила да је део












