"Diskvalifikovana sam zbog Stanije" Zorica Marković okrenula ploču o starleti: Vidi je kao moguću pobednicu "Elite": Oni su joj konkurencija
Kurir pre 2 sata

Pevačica i bivša rijaliti učesnica Zorica Marković gostovala je u emisiji "Premijera - Vikend specijal", gde je govorila o velikom finalu "Elite 9", favoritima za pobedu, ali i odnosu sa Stanijom Dobrojević, sa kojom je pre više od decenije imala žestok sukob na "Farmi", zbog kojeg je bila diskvalifikovana.
Na pitanje ko po njenom mišljenju ima najveće šanse da odnese pobedu, Zorica kaže da je borba neizvesna. - Ima ih troje, četvoro, sudeći po društvenim mrežama, komentarima. Jedna od njih je, kako kaže, upravo Stanija Dobrojević. Iako su iza sebe imale buran odnos i fizički sukob na "Farmi", Zorica danas nema problem da prizna da Stanija može da pobedi. - Zašto da ne. Bila sam zbog nje diskvalifikovana, pa šta?! To je bilo, prošlo. Devojka se bori, došla je da kaže







