Šta će štand Turističke organizacije Niš na mitingu SNS?!

Jug press pre 4 sati
Šta će štand Turističke organizacije Niš na mitingu SNS?!

NIŠ TON je javna ustanova čiji je osnivač Grad Niš.

Šta će naša ustanova na bilo koji stranački miting?! Direktor može da ide u slobodno vreme gde hoće. Mogu i radnici, privatno. Štandovi i zaposleni u ime TON-a ne mogu. Primaju platu od svih nas, mi ih finansiramo. Zato pitam direktora TON-a Gorana Milosavljevića: Onih devet radnika TON-a što je prijavio u viber grupi “Direktori 2025.” jesu li išli kao aktivisti SNS ili kao radnici TON-a pa smo im još i dnevnice platili?! Ovo je još jedna u nizu zloupotreba, gde

Povezane vesti »

Ključne reči

Regioni, najnovije vesti »