Šta će štand Turističke organizacije Niš na mitingu SNS?!
Jug press pre 4 sati

NIŠ TON je javna ustanova čiji je osnivač Grad Niš.
Šta će naša ustanova na bilo koji stranački miting?! Direktor može da ide u slobodno vreme gde hoće. Mogu i radnici, privatno. Štandovi i zaposleni u ime TON-a ne mogu. Primaju platu od svih nas, mi ih finansiramo. Zato pitam direktora TON-a Gorana Milosavljevića: Onih devet radnika TON-a što je prijavio u viber grupi “Direktori 2025.” jesu li išli kao aktivisti SNS ili kao radnici TON-a pa smo im još i dnevnice platili?! Ovo je još jedna u nizu zloupotreba, gde











