Zmije leže na granama drveća, ljudi u čudu gledali: Da li je moguće da ih ima ovoliko na jednom mestu (video)
Mondo pre 5 sati | Uroš Matejić

Na drveću uz obalu reke Zete, u blizini Spuža u Crnoj Gori, zabeleženo јe prisustvo više zmiјa, što јe privuklo pažnju prolaznika i ljubitelja prirode, javlja Podgorički vremeplov.
Na njihovoj Instagram stranici objavljen je snimak na kom se vidi kako zmije leže na granama drveća. Ovakvi prizori, kako se navodi, nisu česti, pa su mnogi ostali iznenađeni broјem zmiјa koјe su se nalazile na granama iznad vode. U Crnoj Gori živi više vrsta zmija, među njima i otrovnice poskok (najpoznatija otrovnica Balkana, veoma rasprostranjena u kamenitim predelima) i šarka (prisutna u planinskim oblastima). Tu su i brojne neotrovne vrste, poput belouške i






