Đilas: Jučerašnji skup SNS u Beogradu je fijasko
Radio 021 pre 2 sata | Beta

Predsednika Stranke slobode i pravde Dragan Đilas ocenio je da jučerašnji miting pristalica Srpske napredne stranke nije bio uspešan i da je pokazao pad podrške aktuelnoj vlasti. Dodaj 021.rs kao glavni izvor na Google-u
Đilas je u pisanoj izjavi, koju je prenela njegova stranka, opisao skup "Srbija jedna porodica" kao fijasko. Po njegovim rečima, predstavnici vlasti su organizovali desetine hiljada ljudi da dođu u Beograd, ali su oni po izlasku iz autobusa odlazili na drugu stranu. "Iz Beograda Vučiću na miting nije došao niko, osim biznismena i poznatih ličnosti koji žive od para koje im je SNS omogućio da opljačkaju. Jednostavno, sistem koji je Aleksandar Vučić gradio 14 godina








