Kako je potekla treća naprednjačka reka u Beogradu

Vreme pre 4 sati
Kako je potekla treća naprednjačka reka u Beogradu

Reka ljudi na skupu vlasti 27. juna u centru Beograda, a na kraju kolone - još jedna nepostojeća reka. To je fotografija koju su režimski funkcioneri delili

Nakon režimskog skupa 27. juna, mnogi SNS-ovci su na društvenim mrežama želeli da se pohvale kako je puno ljudi bilo na skupu. Pogotovo nakon MUP-ove objave o više od 200.000 ljudi na ulicama Beograda. Tako su, možda ne obraćajući pažnju, podelili lažnu fotografiju, koja je urađena uz pomoć AI. Na njoj se vidi zaista reka ljudi, ali i još jedna izmišljena reka na kraju Bulevara kralja Aleksandra. Jer, veštačka inteligencija ipak često pomeša prostorno gde šta ide.

Pročitajte još

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »