"Još sam mogla u zatvoru da završim!" Aleksandra Mladenović prvi put priznala sve o vezi sa kolegom, pa otkrila u kakvoj je ljubavnoj krizi: "Nemam..."
Kurir pre 4 sati | Blic

Pevačica Aleksandra Mladenović sinoć je u Lajkovcu nagrađena "Zlatnom jabukom" za pevačicu godine, kao priznanje za dugogodišnji rad, uspešnu karijeru i doprinos narodnoj muzici.
Tim povodom govorila je o tome koliko joj ovo priznanje znači, ali se osvrnula i na odnose sa kolegama na estradi, kao i na atmosferu na domaćoj muzičkoj sceni. Na samom početku razgovora Aleksandra je podelila prve utiske nakon što joj je uručena prestižna nagrada. - Osećaj je predivan. Motivacija da budem još bolja, da, da, ovaj, još više napredujem. Na estradi sam 13, 14 godina, nagrada je bilo. Na pitanje šta se promenilo za ovih 13-14 godina karijere kratko je








