Nestin

DS: Vlast u Bačkoj Palanci ostavila građane bez autobuskog prevoza

DS: Vlast u Bačkoj Palanci ostavila građane bez autobuskog prevoza

Kurir 01.02.2016
Demokratska stranka (DS) optužila je danas lokalnu vlast u Bačkoj Palanci da je kriva zbog toga što su građani sela Neštin koje se nalazi u toj opštini, ostali bez autobuskog prevoza. Kako je navedeno u saopštenju DS, opština Bačka Palanka nije izmirila… »

Vesti dana »