Povezane vesti

Vučić u Mladenovcu: Spremaju nam isti scenario kao i za Makedoniju (foto)

Vučić u Mladenovcu: Spremaju nam isti scenario kao i za Makedoniju (foto)

BK TV 06.03.2017
Kandidat za predsednika Srbije Aleksandar Vučić nastavio je predizbornu kampanju u Mladenovcu. a okupljenim građanima poručio je da će, ukoliko bude izabran, svoj posao raditi pošteno i marljivo, i kao do sada, štititi Srbiju. Vučić je rekao da… »
Vučić: Ako izgubim izbore, više neću biti ni premijer

Vučić: Ako izgubim izbore, više neću biti ni premijer

Politika 06.03.2017
Vučić: Tamo gde sam - Srbija je zaštićena. - Nisam otkazao koncert Georgijeva, to je deo metodologije laži. - Nikada mirnije kampanje nego u poslednje tri godine. Dačić: Izbor je samo jedan - Aleksandar Vučić. Premijer Srbije i kandidat… »
Vučić izazvao Šešelja: Prevario me '99. za 10 maraka, neka dođe večeras da ga razbijem u šahu!

Vučić izazvao Šešelja: Prevario me '99. za 10 maraka, neka dođe večeras da ga razbijem u šahu!

Kurir 06.03.2017
BEOGRAD - Lider SNS i kandidat za predsednika Srbije večaras je na TV Pinku govorio o političkoj situaciji u državi i o predstojećim predsedničkim izborima. Vučić je optužio kandidate opozicije da su se ujedinili protiv njega. "U samo jednoj… »
Vučić: Energija i snaga pobeđuju

Vučić: Energija i snaga pobeđuju

Dnevnik 06.03.2017
Predsednički kandidat Aleksandar Vučić nastavio je predizbornu kampanju u Mladenovcu, a pre mitinga se obratio građanima, za koje nije bilo dovoljno mesta u hali za miting, ističući da će, ukoliko bude izabran, svoj posao raditi pošteno, marljivo… »
Vučić: Ja se borim za Srbiju, a ostali - protiv mene

Vučić: Ja se borim za Srbiju, a ostali - protiv mene

Dnevnik 06.03.2017
Kandidat vladajuće koalicije za predsednika Republike Aleksandar Vučić izjavio je večeras da se on bori za Srbiju, dok se ostali kandidati bore - protiv njega. Vučić je, gostujući na televiziji Pink, rekao da je nekolicina lidera opozicije, na… »
Vučić građanima Mladenovca: Uvek ću štititi Srbiju

Vučić građanima Mladenovca: Uvek ću štititi Srbiju

RTS 06.03.2017
Predsednički kandidat Aleksandar Vučić nastavio je predizbornu kampanju u Mladenovcu, a pre mitinga se obratio građanima, za koje nije bilo dovoljno mesta u hali za miting, ističući da će, ukoliko bude izabran, svoj posao raditi pošteno, marljivo… »
Vučić: Uvek ću štititi Srbiju

Vučić: Uvek ću štititi Srbiju

Glas Zapadne Srbije 06.03.2017
Predsednički kandidat Aleksandar Vučić nastavio je predizbornu kampanju u Mladenovcu, a pre mitinga se obratio građanima, za koje nije bilo dovoljno mesta u hali za miting, ističući da će, ukoliko bude izabran, svoj posao raditi pošteno, marljivo… »

Vesti dana »