Povezane vesti

Luda kuća! Čeda: Glasaću za Sašu - Janković: Molim te, nemoj za mene da glasaš!

Luda kuća! Čeda: Glasaću za Sašu - Janković: Molim te, nemoj za mene da glasaš!

Kurir 07.03.2017
BEOGRAD - Kandidat za predsednika Srbije Saša Janković večeras je javno poručio lideru LDP Čedomiru Jovanoviću da ne želi njegovu podršku i glas na predstojećim izborima. Jovanović je prethodno najavio da će podržati Jankovića u trci za šefa… »
LDP i Jovanović uz Jankovića; Janković: Molim Jovanovića da ne glasa za mene

LDP i Jovanović uz Jankovića; Janković: Molim Jovanovića da ne glasa za mene

Radio 021 07.03.2017
Lider Liberalno demokratske partije Čedomir Jovanović najavio je podršku te stranke predsedničkoj kandidaturi Saše Jankovića. On je za N1 rekao i da će predložiti predsedništvu stranke da podrži Jankovića i izrazio uverenje da će do toga i… »
Saša Janković: Molim Jovanovića da ne glasa za mene

Saša Janković: Molim Jovanovića da ne glasa za mene

N1 Info 07.03.2017
Predsednički kandidat Saša Janković oglasio se na Tviteru posle gostovanja Čedomira Jovanovića u emisiji N1 intervju i od lidera Liberalno demokratske partije zatražio da ne glasa za njega. Janković je u prvom tvitu napisao da javno moli Čedomira… »
Lider LDP najavio podršku Jankoviću

Lider LDP najavio podršku Jankoviću

Beta 07.03.2017
Lider Liberalno demokratske partije  Čedomir Jovanović najavio je večeras podršku te stranke predsedničkoj kandidaturi Saše Jankovića. On je za televiziju N1 rekao i da će predložiti predsedništvu stranke da podrži Jankovića i izrazio… »
Jovanović: Glasaću za Jankovića, stranka da odluči o podršci

Jovanović: Glasaću za Jankovića, stranka da odluči o podršci

N1 Info 07.03.2017
"Nikada nisam ljudima govorio kako da glasaju, uvek sam kandidovao politiku. Ti ljudi (članovi i simpatizeri LDP) su poslali poruku da žele da glasaju za Sašu Jankovića. Ja ću podržati. Ali neću nikome da držim lekcije, niti da govorim kako da… »

Vesti dana »