Povezane vesti
Tri meseca od operacije Ljubiša Samardžić ponovo u kritičnom stanju
Večernje novosti 08.03.2017
Prošlo je tri meseca od kako je Ljubiša Samardžić imao tešku operaciju, a sada je ponovo na intenzivnoj nezi, i oseća se izuzetno loše. Prošlo je tri meseca od kako je Ljubiša Samardžić imao tešku operaciju, a sada je ponovo na intenzivnoj nezi, i oseća… »
Drži se, smoki: Ljubiša Samardžić u kritičnom stanju posle operacije mozga! Supruga smršala od tuge!
Kurir 08.03.2017
Supruga Ljubiše Samardžića iselila se iz porodične kuće, a otkako se glumac bori za život, a teši ćerka Jovana. Tri meseca nakon operacije Ljubiša je osećao jake glavobolje i vrtoglavice. "Svi smo zabrinuti za Ljubišu, njegovo zdravlje je kritično, ali… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 26 povezanih

Ukrajinci pogodili nuklearku u Kursku, objavljen snimak! Odjeknula stravična eksplozija! Napadnuti ruski energetski objekti! (foto/video)
Kurir pre 12 minutajoš 18 povezanih

Zadržavanja na graničnim prelazima Srbije: Batrovci najopterećeniji sa čekanjem do šest sati
Naslovi.ai pre 2 satajoš 17 povezanih

Vučić predstavio nove mere: Snizićemo cene i kamatne stope, cilj je bolji standard građana
RTS pre 52 minutajoš 100 povezanih

Zelenski obećava da 'neće izgubiti' rat s Rusijom tokom govora povodom Dana nezavisnosti
Slobodna Evropa pre 3 satajoš 13 povezanih