Povezane vesti

Aca Lukas zaboravio tekst pesme, a pa nevešto pokušao da se izvuče

Aca Lukas zaboravio tekst pesme, a pa nevešto pokušao da se izvuče

Tračara 13.03.2017
Svakom pevaču može da se dogodi da zaboravi tekst svoje pesme na nastupu, ali način na koji je Aca Lukas pokušao da se izvuče iz ovog problema i sakrije ga pred kamerama je zaista genijalan. Pevač je nedavno gostovao na jednoj televiziji gde je… »
VIDEO: Zbog ovog snimka svi se smeju Lukasu

VIDEO: Zbog ovog snimka svi se smeju Lukasu

Vesti online 13.03.2017
Snimak Ace Lukasa od pre dve godine ponovo je počeo da kruži internetom i postao je pravi hit. Naime, pevač je gostovao u jednoj emisiji kako bi promovisao pesmu "Sve su žene moje" i pevao je na plejbek. I sva sreća da jeste, pošto je tokom… »
(Video) Urnebesan snimak koji je zapalio internet: Pogledajte šta se desi kada Lukas peva na plejbek

(Video) Urnebesan snimak koji je zapalio internet: Pogledajte šta se desi kada Lukas peva na plejbek

Kurir 13.03.2017
Pevač Aca Lukas pre par godina gostovao je u jednoj emisiji i zasmejao sve gledaoce. Nedavno je taj urnebesan snimak isplivao, kruži po društvenim mrežama i postao je pravi hit. Naime, u jednoj emisiji Lukas je pevao pesmu "Sve su žene moje" na… »
Blam u emisiji: Pogledajte snimak zbog kojeg se Aci Lukasu svi smeju

Blam u emisiji: Pogledajte snimak zbog kojeg se Aci Lukasu svi smeju

Blic 13.03.2017
Snimak Ace Lukasa sa jednog nastupa postao je hit na društvenim mrežama. Snimak je nastao krajem 2014. godine, za jednu novogodišnju emisiju u kojoj je folk pevač na plejbek izveo pesmu "Sve su žene moje". U pola pesme, izgleda da je Lukas zaboravio… »

Vesti dana »