Povezane vesti

Novosađanin: Stavili mi lisice zbog trubljenja mitingašima

Novosađanin: Stavili mi lisice zbog trubljenja mitingašima

N1 Info 19.03.2017
Novosađanin Dejan Mihailović tvrdi da mu je policija stavljale lisice na ruke i izvlačila ga na silu iz automobila i to pred njegovom 12-godišnjom ćerkom. Razlog je, kako kaže, to što je trubio građanima koji su išli na miting Aleksandra Vučića… »
Novosađanin: Stavljali su mi lisice zbog trubljenja okupljenima na mitingu SNS

Novosađanin: Stavljali su mi lisice zbog trubljenja okupljenima na mitingu SNS

Blic 19.03.2017
Novosađanin Dejan Mihailović tvrdi da mu je policija stavljala lisice na ruke i izvlačila ga na silu iz automobila zbog toga što je "trubio građanima koji su išli na miting Aleksandra Vučića i duže vreme prelazili ulicu na crveno svetlo". MUP je… »
Incident u Novom Sadu koji je uzburkao javnost

Incident u Novom Sadu koji je uzburkao javnost

Moj Novi Sad 19.03.2017
Novosađanin Dejan Mihailović izjavio je da mu je policija stavljale lisice na ruke i izvlačila ga na silu iz automobila. On je rekao da se to dešavalo pred njegovom kćerkom koja ima 12 godina, a zbog toga što je trubio građanima koji su išli na… »
Stefanović: Istražiti da li je policija prekoračila ovlašćenja

Stefanović: Istražiti da li je policija prekoračila ovlašćenja

RTS 19.03.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović je, nakon informacija koje su se pojavile u javnosti da su policajci u Novom Sadu upotrebili sredstva prinude prema sugrađaninu, zatražio hitnu istragu u Policijskoj upravi i utvrđivanje eventualne… »
Stefanović: Istraga protiv policajaca zbog uznemiravanja Novosađanina

Stefanović: Istraga protiv policajaca zbog uznemiravanja Novosađanina

Radio 021 19.03.2017
Novosađanin Dejan Mihailović kaže da mu je policija stavljale lisice na ruke i izvlačila ga na silu iz automobila, a zbog toga što je trubio građanima koji su išli na miting SNS i duže vreme prelazili ulicu na crveno svetlo, pred očima policije… »
Stefanović: Istraga zbog eventualne odgovornosti policije

Stefanović: Istraga zbog eventualne odgovornosti policije

N1 Info 19.03.2017
Ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović zatražio je hitnu istragu u Policijskoj upravi i utvrđivanje eventualne disciplinske odgovornosti policijskih službenika, nakon informacija u javnosti da su policajci u Novom Sadu upotrebili sredstva… »

Vesti dana »