Povezane vesti
Vulin: Nijedno socijalno davanje ne kasni i nije umanjeno
RTV 21.03.2017
BEOGRAD - U Zemunu će biti izgrađen novi centar za socijalni rad, najavio je danas ministar Aleksandar Vulin dodajući da država vodi računa o svima kojima je pomoć potrebna, te da nijedno socijalno davanje ne kasni i nije umanjeno, već da su proširena… »
Vulin: Gradimo novi Centar za socijalni rad u Zemunu
Blic 21.03.2017
Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin najavio je danas izgradnju nove zgrade Centra za socijalni rad u Zemunu, istakavši da nijedno socijalno davanje neće biti umanjeno i da je za ta davanja u februaru izdvojeno… »
Vesti dana »

SNSD saopštio referendumsko pitanje: O presudi Dodiku i odlukama Šmita i CIK-a
Danas pre 1 satjoš 7 povezanih

Protesti u više gradova Srbije (VIDEO, FOTO): Policijski kordoni sprečili građane da priđu bliže zgradi RTS-a
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Kurti bi da "ukine" Srbe na: KiM "Stop" za dve srpske stranke na izborima: Hoće da ukloni konkurenciju dok Amerika šalje upozorenja, a sve liči na reprizu već viđene sapunice
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vojnici Nacionalne garde na ulicama Vašingtona počeće da nose oružje
Danas pre 5 satijoš 1 povezana