Povezane vesti

Želela je da se Lidija Vukićević uda za njenog oca: Iva Štrljić otkrila TAJNU o kojoj nikada nije govorila (FOTO)

Želela je da se Lidija Vukićević uda za njenog oca: Iva Štrljić otkrila TAJNU o kojoj nikada nije govorila (FOTO)

Story 01.04.2017
Nakon susreta sa poznatom glumicom, Iva Štrljić je otkrila sve detalje odnosa Lidije Vukićević i njenog oca, ali i svoju želju iz detinjstva. Zanosna crna i prelepa plavuša nedavno su provele divno žensko veče, a ovom prilikom Iva Štrljić je… »
Hit: Iva Štrljić otkrila: Želela sam da se moj tata oženi Lidijom Vukićević

Hit: Iva Štrljić otkrila: Želela sam da se moj tata oženi Lidijom Vukićević

Blic 01.04.2017
Poznata srpska glumica Iva Štrljić, otkrila je nedavno da je kao devojčica priželjkivala da njen tata, Milan Štrljić oženi glumicu Lidiju Vukićević. Naime, Iva je na Instagramu objavila fotografiju s Lidijom, kojoj je posvetila emotivnu poruku… »
Iva Štrljić otkrila najveću tajnu: Želela sam da se moj tata oženi Lidijom Vukićević!

Iva Štrljić otkrila najveću tajnu: Želela sam da se moj tata oženi Lidijom Vukićević!

Kurir 01.04.2017
Tokom snimanja „Boljeg života“ tata bi donosio tekst kući, a ja sam čitala epizode unapred nadajući se da će se Viki ipak udati za advokata Milićevića, rekla je Iva. Iva Štrljić je napisala emotivnu poruku prijateljici i koleginici Lidiji… »

Vesti dana »